KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH
POZNAŃ TEREN WSCHÓD

 IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICTWO

KOMUNIKATY

1.

 

09.11.2017r.

NIECHANOWO

p. Zbyszek Linkiewicz

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

 

2002-2004

po 2 drużyny z powiatu (poznański II i IV miejsce)

 

    organizacyjny

końcowy

2.

 

21.11.2017r.

WRZEŚNIA

p. Jarosław Graczyk

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

3.

 

22.11.2017r.

GNIEZNO

p. Kamil Murch

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz.

 

2002-2004

Po 2 drużyny z zawodów powiatowych, pow. poznański II i IV miejsce

organizacyjny  końcowy

 

4.

 

23.11.2017r.

GNIEZNO

p. Kamil Murch

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chł.

 

2002-2004

Po 2 drużyny z zawodów powiatowych, pow. poznański II i IV miejsce

organiziacyjny końcowy

5.

 

23.11.2017r.

NOWE MIASTO N.WARTĄ

p. Iwona Czeszyk

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

6.

 

22.11.2017r.

NOWE MIASTO N.WARTĄ

p. Iwona Czeszyk

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

7.

 

10.04.2018r.

JAROCIN

 

p. Łukasz Stachowiak

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

 

 

      organizacyjny

 

8.

 

  11 .04.2018r.

ŚRODA WLKP.

p. Jacek Januszkiewicz

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

9.

 

15.03.2018r.

WRZEŚNIA

p. Jarosław Graczyk

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

 

organizacyjny

końcowy

10.

 

19.03.2018r.

WRZEŚNIA

p. Jarosław Graczyk

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

11.

 

28.03.2018r.

KÓRNIK OAZA

p. Małgorzata Dudka

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

12.

 

23.03.2018r.

ŚRODA WLKP.

p. Agnieszka Cichowlas

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

13.

 

10.05.2018r.

JAROCIN

p. Sławomir Udzik

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

2002-2004

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

 

 

 Komunikat wkrótce

14.

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt

 

2002-2004

15.

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców

 

2002-2004

16.

do

30.05.2018r.

DOLSK

 

p. Stanisław Płociennik

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

2002-2004

17.

do

30.05.2018r.

DOLSK

 

p. Stanisław Płociennik

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

2002-2004

18.

19.

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pliki w formacie *.pdf można odczytać w programie Adobe

 

 Reader