KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH
POZNAŃ TEREN WSCHÓD

 IGRZYSKA DZIECI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICTWO

KOMUNIKATY

1.

 

08.11.2017r.

NIECHANOWO

p. Zbyszek Linkiewicz

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

2005

i młodsi

 

po 2 drużyny z powiatu (poznański II i IV miejsce)

 

organizacyjny

        końcowy

2.

 

10.11.2017r.

WRZEŚNIA

 

p. Maciej Lisiecki

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

2005

i młodsi

Zwycięzca zawodów powiatowych, pow. poznański II miejsce

 

 

organizacyjny

końcowy

3.

 

22.11.2017r.

GNIEZNO

p. Kamil Murch

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz.

2005

i młodsi

Po 2 drużyny z zawodów powiatowych, pow. poznański II i IV miejsce

   organizacyjny

końcowy

4.

 

23.11.2017r.

GNIEZNO

p. Kamil Murch

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chł.

2005

i młodsi

Po 2 drużyny z zawodów powiatowych, pow. poznański II i IV miejsce

organizacyjny  końcowy

5.

 

27.11.2017r.

KOŁACZKOWO

 

p. Tadeusz Kiciński

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

2005

i młodsi

Zwycięzca zawodów powiatowych, pow. poznański II miejsce

organizacyjny

końcowy

6.

 

28.11.2017r.

KOŁACZKOWO

 

p. Tadeusz Kiciński

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

2005

i młodsi

Zwycięzca zawodów powiatowych, pow. poznański II miejsce (dodatkowo decyzją Prezesa - z pow. pozn. drużyna IV )

organizacyjny końcowy

7.

 

15.03.2018r.

GNIEZNO

 

p. Robert Popek

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

2005

i młodsi

Zwycięzca zawodów powiatowych, pow. poznański II miejsce

 

 

organizacyjny

końcowy

 

8.

 

23.03.2018r.

MIŁOSŁAW

 

p. Andrzej Jędrzejewski

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

2005

i młodsi

Zwycięzca zawodów powiatowych, pow. poznański II miejsce

organizacyjny

końcowy

9.

 

26.03.2018r.

ŚREM

 

p. Stanisław Płociennik

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

2005

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

końcowy

10.

 

27.03.2018r.

JAROCIN

 

p. Grzegorz Gałuszka

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

2005

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

11.

 

23.03.2018r.

GNIEZNO

 

p. Marek Nowaczyk

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

2005

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

12.

 

22.03.2018r.

GNIEZNO

 

p. Piotr Golasiński

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

2005

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (poznański II miejsce)

organizacyjny

13.

 

18.05.2018r.

JAROCIN

 

p. Wojciech Pawłowski

Mistrzostwa w czwórboju lekko-atletycznym dz. i chł.

2005

i młodsi

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

 Pliki w formacie *.pdf można odczytać w programie Adobe

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 Reader