KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH
POZNAŃ TEREN WSCHÓD

 LICEALIADA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICTWO

KOMUNIKATY

1.

 

30.11.2017r.

JAROCIN

p. Iwona Tobolska

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł.

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny końcowy

2.

 

27.11.2017r.

JAROCIN

p. Wojciech Świejkowski

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny końcowy

3.

 

29.11.2017r.

JAROCIN

p. Maciej Dolata

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny końcowy

4.

 

20.11.2017r.

JAROCIN

p. Maciej Dolata

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny końcowy

5.

Strefy do

19.11.2017r.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł

1998

i młodsi

6.

Strefy do

19.11.2017r.

 

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

1998

i młodsi

 

 

7.

Strefy do

19.11.2017r.

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

1998

i młodsi

8.

 

09.03.2018r.

JAROCIN

 

p. Aneta Grzelak

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

 

organizacyjny

końcowy

 

 

9.

 

08.03.2018r.

JAROCIN

 

p. Grzegorz Pawlak

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny

końcowy

10.

 

16.03.2018r.

JAROCIN

 

p. Marta

Pawłowska

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny

końcowy

11.

 

13.03.2018r.

JAROCIN

 

p. Wojciech

Świejkowski

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

organizacyjny

końcowy

12.

 

19.04.2018r.

JAROCIN

 

p. Wojciech

Świejkowski

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

1998

i młodsi

zwycięzcy zawodów powiatowych (pow. gnieźnieński, jarociński, średzki, śremski, wrzesiński)

 

organizacyjny

13.

do

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt

1998

i młodsi

14.

do

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

1998

i młodsi

15.

 

29-30.05

2018r.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

1998

i młodsi

16.

 

29-30.05

2018r.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

1998

i młodsi

17.

18.

19.

20.

 

 Pliki w formacie *.pdf można odczytać w programie Adobe

 

 Reader