XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON POZNAŃ TEREN WSCHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 

14.11.2018

 

Niechanowo

 

zobacz

p. Zbyszek Linkiewicz

zobacz

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

 

14.11.2018

 

Niechanowo

 

zobacz

p. Zbyszek Linkiewicz

zobacz

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 

 

   22.11.2018

Gniezno

SP 12

 

zobacz

p. Adam

Heliasz

zobacz

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

   26.11.2018

 

    Gniezno

SP 8

 

zobacz

 

p. Kamil Murch

zobacz

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

   27.11.2018

 

    Gniezno

SP 8

 

zobacz

 

p. Kamil Murch

zobacz

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt
 

 

    22.11.2018

 

Nowe Miasto n. Wartą

 

 

zobacz

p. Iwona Czeszyk

zobacz

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

    23.11.2018

 

Nowe Miasto n. Wartą

 

 

zobacz

p. Iwona Czeszyk

zobacz

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

Śrem

 

p. Stanisław Płociennik

 

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

15.03.2019

 

Jarocin

SP 5

 

p. Grzegorz Gałuszka

 

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 

 

 

14.


Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 

14.05.2019r.

 

Jarocin

p. Wojciech Pawłowski

 

 

15.


Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 

21.05.2019r.

 

Jarocin

p. Wojciech Pawłowski

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 

image001.png