XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON POZNAŃ TEREN WSCHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 

15.11.2018

 

Niechanowo

zobacz

p. Zbyszek Linkiewicz

zobacz

 

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

 

15.11.2018

 

Niechanowo

zobacz

p. Zbyszek Linkiewicz

zobacz

 

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 

15.11.2018

 

Jarocin

SP 2

 

 

zobacz

p. Łukasz Stachowiak

 

 

zobacz

 

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

26.11.2018

 

Gniezno

SP 8

zobacz

 

p. Kamil Murch

 

zobacz

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

27.11.2018

 

Gniezno

SP 8

zobacz

 

p. Kamil Murch

                        zobacz

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

    19.11.2018

 

Nowe Miasto n. Wartą

 

 

zobacz

 

p. Iwona Czeszyk

                         zobacz

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

    20.11.2018

 

Nowe Miasto n. Wartą

 

 

zobacz

 

p. Iwona Czeszyk

                       zobacz

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

ZMIANA
TERMINU
25.03.2019

 

 

Jarocin

SP 2

 

zobacz

p. Łukasz Stachowiak

 

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

25.03.2019

Mosina

zobacz

p. Zbigniew

Lisiecki

 

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

19.03.2019

 

Śrem

zobacz

p. Stanisław Płociennik

 

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

20.03.2019

 

Jarocin

SP 5

 

zobacz

p. Grzegorz Gałuszka

 

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

20.03.2019

 

Kłecko

 

zobacz

p. Waldemar

Gołochowicz

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

21.03.2019r.

 

Jarocin

SP 4

 

zobacz

p. Róża

Andrzejewska

 

14.


Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. i chł.

27.05.2019r.

 

Stadion Golęcin Poznań

(Olimpia)

p. Krzysztof Mądry

 

15.


Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

10.05.2019r.

 

ZS 5 Jarocin

 

p. Sławomir Udzik

 

16.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

Dolsk

 

p. Stanisław Płociennik

 

17.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

Dolsk

 

p. Stanisław Płociennik

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

image001.png